Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Állásajánlat

2013.04.21

 A YoutubeTV kivételes munkalehetőséget kínál, amelyben mindenki megtalálhatja sikerét és emellett anyagi, emberi elismertségét is. Dinamikusan fejlődő piacunk ellátásához munkatársakat keresünk

Területi médiareferens

Pozíció ellátására Budapesten, de az ország minden megyéjéből is.

A pozíció nincs külön végzettséghez kötve, a szakmai átképzést cégünk ingyenesen biztosítja.

   A YoutubeTV egy nagynevű és előnyös marketinggel rendelkező társaság, amely túlzás nélkül az egész világon egyedülálló internetes televíziót és műsorszolgáltatást hozott létre. Ügyfeleinknek 24 órás ismétlés és reklám nélküli mozi csatornát kínálunk. Ezt oly módon biztosítjuk, hogy a megrendelő otthonába kihelyezünk egy Android operációs rendszerrel ellátott mini számítógépet, amely internet kábelről vagy wifi-vel csatlakozik az internetre, és ezen keresztül lesz fogható a televízióban a YoutubeTV mozi csatornája. A referens munkatársainkat éves szinten több millió Ft- értékű tv-s reklámmal és promóciós anyaggal segítjük, hogy az adott területen munkájukat kellő ismeretséggel és eredményesen tudják végezni.

   Társaságunk üzemelteti a FacebokTv-t is, amely multimédiás weboldali nemcsak írásos, hanem Video Chat lehetőséggel is. Üzletpolitikánknak köszönhetően olyan üzleti portfólióval rendelkezünk, aminek eredményeképpen több minőségi és könnyen értékesíthető reklám és egyéb médiás szolgáltatási csomagokat forgalmazunk önkormányzatok és vállalkozók számára. Ez hungarikum, hiszen az egész világon jelenlegi formában senki nem üzemeltet ilyen multimédiás on-line internetes és kábel tv-t, illetve közösségi oldalt sem.

   Ügyfeleinknek fogható lesz a YoutubeTV mozi csatornája és a FacebookTv tematikus műsora is. A leendő médiareferensek pedig mind a két Tv csatorna fenti termékeit tudják értékesíteni, ily módon 1-3 hónapon belül jövedelmük elérheti az 200-500 ezer forintot. Dolgozzon a YoutubeTv-nél, ahol biztos munka- és karrierlehetőséget kínálunk! Jelentkezzen most, jó időben és jó helyen, amíg a lehetőség Ön előtt áll!

Elvárásaink:

-       értékesítési, tanácsadói tapasztalat, illetve kiváló értékesítői készség

-       felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-       jó tárgyalási - és kommunikációs készség

-       határozottság, agilitás

-       terhelhetőség, munkabírás, rugalmasság

-       nagyfokú önállóság, megbízhatóság

-       vállalkozói szellem és igazolvány

-       a cég által biztosított médiareferensi tanfolyam elvégzése, sikeres vizsgatétel. A mindenki számára kötelező képzésen való részvétel ingyenes, mely igazolvány átadásával zárul.

Főbb feladatok:

-       a Youtube kábel tv-hez kapcsolódó szolgáltatási csomagok minél szélesebb körű értékesítése és célzott prezentálása, ajánlása a vevőkör számára

-       a munkavállaló saját területének látogatása, partnerekkel való kapcsolattartás

-       a YoutubeTV brand népszerűsítése

-       coaching és önfejlesztés

-       a terület forgalmi eredményeinek hatékony növelése

-       az egyéni és a regionális értékesítési tervek, jelentések elkészítése, végrehajtatása és ellenőrzése

-       folyamatos piac- és konkurenciafigyelés.

Amit kínálunk:

-       piacképes termékek

-       versenyképes jövedelem

-       kiemelkedő karrierlehetőség, önmegvalósítás

-       tanulási lehetőségek: átképzések, folyamatos belső képzések

-       stabilitás és fejlődés

-       megbízhatóság, minőségi háttér

-       erős, innovatív csapatszellem

-       segítőkészség, tudatosság és kreativitás

Ne feledje, a YoutubeTV nem csak presztízs, hanem biztos megélhetés és biztos karrier!

Fényképes szakmai önéletrajzát és pár soros kísérőlevelét az ujinfo131@gmail.com e-mail címre várjuk!

Bővebb információ http://www.youtubetv.ch oldalon.

images--4-.jpg